Tytuł wskazuje na coś dziecinnie prostego i rzeczywiście w realnym życiu tak jest. Konsultacja medyczna online na e-lekarz24h.pl, czyli tak zwana e-wizyta, to bardzo prosta, a zarazem wygodna forma skorzystania z wiedzy lekarskiej przez internet. W tym wypadku chory lub przewlekle chory pacjent ma prawo skorzystać z porady lekarskiej zdalnie, nie wychodząc wcale z domu. Taka porada lekarska odbywa się za pomocą internetu i daje swobodę korzystania z niej o każdej porze dnia i nocy, w przypadku każdej przypadłości, bez zbędnego poszukiwania miejsce, gdzie lekarz mógłby nas akurat przyjąć lub co gorsza wizyt w szpitalu, jeśli wcale nie ma takiej konieczności.

Wizyta online daje również swobodę w profilaktyce. Kolejnym pozytywnym aspektem wizyty online jest bezpieczeństwo. Dość już siedzenia w długich kolejkach w przychodni, w której aż roi się od wirusów, bakterii, chorób zaraźliwych i innych tego typu spraw, które wiadomo łatwiej atakują osłabiony, chory organizm. Działa to również w drugą stronę, jeśli pacjent jest na przykład zaraźliwie chory, naraża innych na zarażenie w środkach komunikacji publicznej, taksówkach, przychodni, aptece, itd.

Konsultacje lekarskie online

E-wizyta w dogodny sposób korzysta z narzędzi takich jak telefon, czat, bądź kamera internetowa, a to pacjentowi przypada wybór jaka opcja jest dla niego najwygodniejsza, czyli łatwa i szybka. Konsultacja online obejmuje całą diagnozę, jest wstanie przepisać właściwe leki oraz udzielić potrzebnych wskazówek jak postępować w dobie choroby, a dla osób pracujących wystawić odpowiednie zwolnienie lekarskie online.

Jeśli jesteśmy już przy lekach, to konsultacja medyczna online niesie za sobą jeszcze jedno udogodnienie jakim jest – recepta online przez internet. Jak działa elektroniczna recepta? To również dziecinnie proste, łatwe i szybkie w realizacji. Po skończonej wizycie online i rozmowie z lekarzem otrzymujesz e-receptę, w zależności dla twojego wyboru może ona przyjść drogą poczty elektronicznej, mówiąc prościej e-mail’em bądź sms . Kod, który otrzymujesz pokazujesz w dowolnej aptece bądź ktoś odbiera leki za ciebie i w szybki oraz łatwy sposób możesz korzystać z leków przepisanych od lekarza. Wygoda, zaoszczędzenie czasu i szybka realizacja, to zdecydowanie domena e-recpety. Dzięki e-recepcie możesz również już zawsze wiedzieć jaki lek przyjmowałeś, przyjmujesz na stałe, otrzymać kolejną receptę w przypadku stałych schorzeń, bez zbędnego tracenia czasu na kolejną wizytę, a także sprawdzać sobie dawkowanie danego leku, które tak często się zapomina podczas wizyty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here