W ramach dzisiejszego artykułu pragniemy odpowiedzieć na często zadawane naszym przedstawicielom przez klientów pytanie, a mianowicie – czym różnią się zachwalane przez nas na łamach portalu włosy typu Virgin Hair od ich alternatywy standardowej? Już spieszymy z odpowiedzią!

Warto wiedzieć, że pasma wykonane z włosów pierwszego rodzaju zawsze skierowane są w jednym kierunku, co znacznie zwiększa naturalność peruki powstającej na ich bazie. Co więcej, przed ścięciem nie są one farbowane ani też nie przechodzą jakiejkolwiek obróbki chemicznej, dzięki czemu do złudzenia przypominać będą samodzielnie zapuszczoną fryzurę. Zapewniamy, że w przypadku, gdy zdecydują się Państwo na produkt perukarski wykonany w stu procentach z włosów typu Virgin Hair, nawet osoby z Państwa najbliższego otoczenia będą miały znaczny problem z ustaleniem, czy na Państwa głowie dumnie prezentuje się Państwa własne uczesanie czy też idealnie dobrany do Państwa aparycji oraz kształtu twarzy wyrób polecony przez ekspertów. Z uwagi na swoją strukturę omawiane włosy są także nadzwyczaj wytrzymałe oraz odporne na wszelkiej maści uszkodzenia mechaniczne, mechacenie, jak również działanie wysokich temperatur. Aby jednakże utrzymały one swój pierwotny blask, konieczna jest ich regularna pielęgnacja przy wykorzystaniu preparatów z najwyższej półki, najlepiej tych które zalecą Państwu pracownicy naszego salonu.

Sytuacja przedstawia się nieco inaczej w przypadku włosów standardowych, które to za granicą noszą także nazwę Non-Remy lub Non-Virgin. W ich przypadku przed zamocowaniem w bazie monofilamentowej lub siateczce są one poddawane dodatkowej obróbce, a więc mogą być one na przykład farbowane, skracane, cieniowane lub też specjalnie upinane, tak aby w pełni sprostać wymogom klienta. Przy ich wykorzystaniu możliwe jest stworzenie produktów o wiele bardziej zindywidualizowanych i eksperymentalnych, jednakże pragniemy w tym miejscu nadmienić że niejednokrotnie jest to możliwe poprzez poświęcenie ich naturalnego wyglądu. Peruki bazujące na włosach standardowych mogą niekiedy wyglądać nieco nienaturalnie – jest to po części spowodowane faktem, iż każdy włos składający się na dane pasmo może układać się w innym kierunku. Fakt ten, w połączeniu ze zmianą ich struktury zewnętrznej przekłada się bezpośrednio na ich cenę – produkty powstające na bazie włosów Non-Remy są zwyczajowo znacznie tańsze od swoich w pełni naturalnych oraz niepoddawanych jakimikolwiek obróbkom odpowiedników.

Osoby, które planują korzystać ze swojej peruki wyłącznie okazjonalnie lub też celem całkowitej zmiany swojego image’u mogą zdecydować się na jeszcze inną alternatywę, a mianowicie – na produkty powstające w pełni z syntetycznych włókien wysokiej jakości odpornych na działanie wysokich temperatur. Są one w pełni podatne na stylizację, farbowanie oraz przycinanie, natomiast ich cena jest na tyle niewygórowana, że z całą pewnością zakup opisywanego wyrobu nie wydrenuje naszego domowego budżetu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here